Lyžiarsky klub Ružomberok

Štvrtok 17. Október 2019, meniny má Hedviga

Vítame vás na stránke Lyžiarskeho Klubu Ružomberok


Spoločné akcie a preteky

15. Apríl 2019, 17:32 | JMP, cena pri odpredaji
Dohodnuta cena oblecenia JMP pri odpredaji : bunda 75€, nohavice 60€. J.Grib
03. Marec 2019, 08:54 | Fotky z MS žiakov 2019
https://www.zonerama.com/xxx6/Album/5121815?secret=2xn9kb5AsY01OmRBMMSX9x3NB heslo : malinobrdo

Tréningy

16. Október 2019, 08:01 | Zmena A1,A2, 16.10.2019
Vzhladom k aktualnemu poctu prihlasenych bude dnesny trening zacinat na Zarevucej pre obe skupiny o 16:00 ( svihadlo, tenisky, pit.rezim). J.Grib
13. Október 2019, 06:58 | Trening A1, A2
V utorok bude tréning A1, A2 o 17:00 v Sokolovni-gymnastika (švihadlo, pitný režim), po tréningu o 18:30 bude krátke stretnutie s rodičmi-program na sústredenie Stubai. V stredu bude tréning na Zarevúcej, A2 15:30-17:00, A1 16:30-18:00 (švihadlo, pitný režim). Vo štvrtok budeme odchádzať o 15:30 na Gothal z lyžiarne. V piatok bude tréning v Hrabove A1 15:30-17:00- inline (tenisky, paličky). Tréning na sobotu upresním.Prosím o nahlásenie účasti do nedele 20:00. J.Grib
11. Október 2019, 13:06 | Tréning skupina B - 42.týždeň
Oznamujem, že tréningy v 42.týždni - skupina B sa uskutočnia v utorok 15.10.2019 - pôjdeme von - areál 4.ZŠ (stretneme sa o 17:00 - v prípade zlého počasia bude tréning zrušený)- a vo štvrtok 17.10.2019 stretneme sa o 17:00 v telocvični Sokolovňa (oproti pošte). Tréner Andrej Legerský
09. Október 2019, 09:41 | Trening A1, A2 streda, presunutý!
Dnesný trening vzhladom k pocasiu presuvam do Sokolovne o 17:00 - 18:30 / tenisky, mikina, svihadlo, palicky, pit.rezim/. J.Grib
07. Október 2019, 09:10 | Tréning skupina B - 41.týždeň
Oznamujem, že tréningy v 41.týždni - skupina B sa uskutočnia v utorok 8.10.2019 - pôjdeme von - areál 4.ZŠ (stretneme sa o 17:00 - v prípade zlého počasia bude tréning zrušený)- a vo štvrtok 10.10.2019 stretneme sa o 17:00 v telocvični Sokolovňa (oproti pošte). Tréner Andrej Legerský
06. Október 2019, 07:55 | Trening A1, A2
V pondelok bude tréning v Hrabove - inline A1 + A2, 16:00-17:30, /korcule, palicky,švihadlo, tenisky, termoska/. V utorok bude tréning A1+A2 - gymnastika v Sokolovni 17:00-18:30 /švihadlo, tenisky, pitný režim/. V stredu bude tréning na Zarevúcej A2 15:30-17:00, A1 16:30-18:00 /švihadlo, tenisky, pitný režim/, v pripade nepriazniveho pocasia bude trening v Sokolovni 17:00 - 18:30 ( upresnim v stredu do 12:00).Vo štvrtok budeme odchádzať z Lyžiarne o 15:15 na Gothal A1 +A2. Prosím o nahlásenie účasti dnes do 20:00. J.Grib
01. Október 2019, 07:09 | Tréning skupina B - 40.týždeň
Oznamujem, že tréningy v 40.týždni - skupina B sa uskutočnia v utorok 1.10.2019 - pôjdeme von - areál 4.ZŠ (stretneme sa o 17:00 - v prípade zlého počasia bude tréning zrušený)- a vo štvrtok 3.10.2019 stretneme sa o 17:00 v telocvični Sokolovňa (oproti pošte). Tréner Andrej Legerský
24. September 2019, 09:58 | Tréning skupina B - 39.týždeň
Oznamujem, že tréningy v 39.týždni - skupina B sa uskutočnia v utorok 24.9.2019 - pôjdeme von - areál 4.ZŠ (stretneme sa o 17:00 - v prípade zlého počasia bude tréning zrušený)- a vo štvrtok 26.9.2019 stretneme sa o 17:00 v telocvični Sokolovňa (oproti pošte). Tréner Andrej Legerský
19. September 2019, 14:14 | Trening sobota 21.9.2019
V sobotu bude trening napodobivych cviceni na inline v Hrabove o 9:30 pri Motajke / korcule + prislusenstvo, palice, tenisky, svihadlo, pit.rezim/, v druhej casti sa presunieme na travnate ihrisko pod hradzu / PVH + hra/. J.Grib
19. September 2019, 14:10 | Terminy jesennych sustredeni Stubai 2019
1.termin 6.-12.11.: Tamara, Dorota, Naty, Samko, Bruno, Tomas. 2.termin 16.-22.11.: Stefan, Adam M., Lukas,Tereza, Tereza, Nelka. 3.termin 25.11.-1.12.: Lukas H., Adam L.,Oliver, Lily. J.Grib